Wällä Schletzer Laufen

Die Big-Bosse

Präsidentin:

Daniela Rizzo

daniela.rizzo@waellaeschletzer.ch

"Het dank dr Gugge scho e Stapel volli Pizzapäss dehei"

Vize-Präsidentin:

Rebecca Balsano

rebecca.balsano@waellaeschletzer.ch

"Die cha sich au nit für e fixes Vorstandsamt entscheide"

Aktuar:

Florian Schmidlin

florian.schmidlin@waellaeschletzer.ch

 "Stellt dr ganz Lade ufe Chopf"

Kassiererin:

Nadine Roth

nadine.roth@waellaeschletzer.ch

"Goht us ominöse Gründ sit Amtsatritt öfters i d'Ferie"

Tourmanager:

Marco Panariello

marco.panariello@waellaeschletzer.ch

"Z'vill Uftritt? So öbbis gits nit."

Musikleiterin:

Jasmin Meier

jasmin.meier@waellaeschletzer.ch

"Träumt insgeheim vonere Gugge mit nur Hörnli"